Türkiye, deri ve kürk modasında  tasarım başkenti olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, gözler İstanbul Deri  Fuarına çevrildi. 21-23  Kasım 2013 tarihleri  arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da  organize edilecek olan 8.  İstanbul Deri Fuarında, deri sektöründe tasarım ve teknolojinin  geldiği son yenilikler sergilenecek.

Uluslararası Sektör  Temsilcileri İle Buluşma Fırsatı
Her yıl, 60’ın  üzerinde ülkeden 15 bini aşkın ziyaretçi ile sektöre  yeni ticari ilişkiler kurma şansı veren İDF, aynı zamanda pazarın taleplerini  ve beklentilerini, son trend ve ürünlerini yakından takip etme imkanı da  sağlıyor.Dünyadaki en önemli deri sektörü  buluşmalarından biri olan İDF yeni iş fırsatlarıyla  dolu bir pazarlama platformu özelliği taşıyor. İstanbul Deri Fuarı, deri ve  kürk sanayi kollarında yer alan tüm ürün gruplarını bir araya toplayan konsepti  sektörün kalbinin atacağı ticari merkez özelliğini taşıyor. Fuarda Türkiye’nin  dört bir yanından gelen deri ve kürk konfeksiyon firmaları, giysilik ve ham  deri, çanta bavul, saraciye ürünleri ve aksesuar üreticileri, finisaj ve işleme tesisleri, kimyasallar ve konfeksiyon  makineleri tedarikçileri en son ürünlerini profesyonel alıcıların beğenisine  sunuyor.

Moda Şovları Göz  Kamaştırıyor

Tasarım, teknoloji ve yaratıcılık üçgeni ile şekillenen moda  şovları, birbirinden güzel koleksiyonları ve trendleri ilgililerin beğenisine  sunuyor. Ziyaretçilerin büyük ilgisini çeken defileler, trend alanları  ve şovlar, bu yılda  2014 koleksiyonlarına damgasını vuracağa  benzerken, her yıl büyük bir katılımla gerçekleştirilen ve ziyaretçi akınına  uğrayan İDF, bu yıl da ilgililerinden tam not almayı hedefliyor.
8. İstanbul Deri Fuarı, 21  – 23 Kasım 2013 tarihleri arasında  ziyaret edilebilecek.  2014 – 2015  trendlerine damga vuracak İDF, deri ve kürk sektörünün buluşma merkezi olarak birbirinden  farklı ülkelerden gelen sektör profesyonellerini ağırlamayı bekliyor.

 

GİZEM ERGÜNDEN

 

Bir yorum yazın.


DEFİLELER