Dünyaca ünlü moda markası Diane von Furstenberg, yeni butiğini Akasya Acıbadem’de moda severlerle buluşturuyor. İkonik anvelop elbiseleri ve baskılı ürünleriyle tanınan markanın Akasya Acıbadem’in birinci katında yeni mağaza konseptiyle açılan butiği, Anadolu yakasındaki ilk DVF mağazası olma özelliğini taşıyor.

Diane von Furstenberg; “Yeni mağazamızla Akasya Acıbadem’de yer alacağımız için çok heyecanlıyım. İstanbul’da kültürlerin yarattığı özgün çeşitliliğe bayılıyorum, çok güzel ve kozmopolit bir şehir, burada kendimi evimde hissediyorum.” diye konuştu.

Markanın orijinal çizgilerinden ilham alınarak yaratılan yeni mağaza konseptinde, ikonik desenler beyaz duvarlarla buluşarak sofistike, seksi, hareketli, rahat ve modern bir tarz yansıtıyor. Markanın ikonik anvelop elbise koleksiyonu mağazada özel bir alanda sergilenirken, giyinme bölümlerinde kullanılan DVF pembesi drapeler ise kadınların kendilerini bir masal diyarında hissetmesini sağlıyor. Mağazada, sofistike ve modern kadından ilhamla yaratılan elbise, spor giyim ve gece koleksiyonlarının yanı sıra çanta, ayakkabı, eşarp, deri aksesuar ve 2014/2015 Resort güneş gözlüğü koleksiyonunun da yer alacağı geniş bir aksesuar seçeneği de bulunuyor.

Bir yorum yazın.


DEFİLELER